İlk çağlardan beri süregelen bir kültürdür hediye alıp vermek. 'Çam sakızı çoban armağanları', 'Yarım elma, gönül alma' ve daha niceleri geçmişten günümüze bu serüvenin hatrı sayılır söylemleri olmuşlardır. Bizler de bu kültürü devam ettiren, kalbi mutlu etmekten yana olan herkesin hikayesinde, el yapımı ahşap aksesuarlar ve hediye ürün tasarımlarımızla yer almak istedik.

Büyük ya da küçük olsun, gayesi yalnızca mutlu etmek olan hediyelerin yüzlerde oluşturduğu o eşsiz mutluluğu pek ala gözlemledik. Baccafy ekibi olarak, tüm yaratıcı fikirlerimizin temelini  'mutlu etmek' amacı ile oluşturduk. Bu yürekten gelen hissi sizlerle paylaşmak için ahşabın doğal sıcaklığını ve yumuşaklığını daha bir çok materyalle birleştirerek ürettik. 
Tasarladığımız hediyelerle ve aksesuarlarla sevdiklerinizi, yakınlarınızı ve hatta uzaklarınızı mutlu etmenizi hedefledik. Ardından bu işi çok keyifli bir serüvene dönüştürdük.

NE MUTLU BİZE

 

Her alışverişiniz ve beğeniniz sonrasında 'Ne mutlu bize' dedik... Hayallerimizi gerçekleştirerek sizlere ve sevdiklerinize ulaşabiliyor, sizlerle aynı hisleri paylaşabiliyoruz.

 

Sevgilerimizle
Baccafy